czwartek, 24 lipca 2014

Hey!

Hej. :) Troszkę już czasu minęło od mojego ostatniego wpisu na blogu.  Przepraszam. :l ;) Okay... Bardzo streszcze wszystko co przez ten czas działo się u Davida. 
Od powrotu Davida z misji minęły już 4 miesiące i w sumie dążył już chyba nadrobić zaległości chociażby na Twitterze haha. David założył również konto na Instagramie! --> http://instagram.com/davidarchie <--.

Na Instagramie Davida są zdjęcia z rodziną, z muzeum, przy komponowaniu nowych piosenek. I uwaga ZDJĘCIA Z JEDZENIEM wróciły hehe! :D
Nie będę wstawiać wszystkiego to co pisał David na Twitterze, Facebooku czy Instagramie bo tego trocheeee jest... Więc odwiedźcie jego profile! :)
David został wujkiem! Jego siostra Claudia urodziła córeczkę Violete. :) Nie no... to zdjęcie to musze tu wstawić!

Uhh cieszę się, że już ten szał z Mundialem się skończył! Davidowi też się troszkę kibicowanie udzieliło a komu kibicował? CHILE oczywiście wiadomo z jakiego powodu. :) Na jego Twitterze można znaleźć dość sporo wpisów wspierających reprezentacje Chile.:)

David przede wszystkim dużo czasu poświęca rodzinie od powrotu z misji. :) #familiescanbetogetherforever

Oh są nowe vlogi również! Mówi, że pracuje nad nowymi utworami i , że na razie nic nam nie zdradzi. Mamy czekać jak wszytko będzie już gotowe. :) W sumie warto czekać!

  


Okay! 24 czerwca David wziął udział w programie "Face To Face" .. znaczy to jest program właśnie, w którym David opowiadał o swojej misji i zachęcał młodych do podjęcia tego wyrzeczenia, odpowiadał przede wszystkim na pytania zadawane na Facebooku. :) Bardzo ciekawie opowiadał o tym co tam przeżył i jak to oddziałuje na jego codzienne życie. :) Tu poniżej wrzuce nagranie i angielską translacje. :)


TEKST dla lepszego zrozumienia. :)

David jakoś na początku lipca był na Kostaryce. Był tam ze swoją menadżerką Kari. :)
Coś przeczuwamy... że to może być nowy teledysk (?)...

Okay to teraz z bieżących wydarzeń!
David obecnie jest na tour'ne z Danem Clarkiem, Jasonem Hewlettem i Deanem Kaelinem (nie wiem czy dobrze odmieniłam ._. )
Jest to takie bardziej wojskowe tour'ne. Są w Środkowym Wschodzie. Odwiedzili już jednostki wojskowe w Bahrajnie, Kuwejcie i Afganistanie. Fajnie zobaczyć, że David interesuje się życiem żołnierzy, którzy ram żyją. :) Na Facebooku Davida można znaleźć zdjęcia z tych spotkań. ;)
Na Facebooku Dana jest dużo zdjęć jest prowadzony taki jakby dziennik. :)  FACEBOOK Wrzuce kilka zdjęć. ;) http://jasonhewlett.com/us-troops-tour-bagram-afghanistan-return-to-kuwait-addis-ababa-djibouti-africa/

:)
David również napisał blog z pobytu w Afganistanie na swojej stronie. :) --> http://davidarchuleta.com/home/?p=5937 <--
We have met so many fathers who have yet to meet their newborn babies in person; they are out in this blazing heat of 100-140 degrees day to day (and wow it feels like a hair-dryer blowing in your face!). We have seen and felt their appreciation for us being here as we “come out of our way” to meet with them, perform for them, and let them know we love them — it is the LEAST we can do!! It is amazing to have them come up and say, “you don’t know how much this means to us. Thank you for coming to see us and break the routine. You bring a piece of home.”


Dziś David napisał, że są w Afryce w Djibouti. :)

 #ifeltliketeletubby :D


To są albumy ze zdjęciami. :)

W tym tygodniu zakończą tour'ne. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz