sobota, 14 maja 2016

David w Europie!

3 dni temu Kari opublikowała na swoim Twitterze taki post.
Oznaczało to tylko, że David jest już w Europie! :) David został zaproszony przez Paula Cardalla na występ z nim w Słowenii.

Pierwszym przystankiem była Chorwacja.
(filmik--> instagram.com <--)
 Arrived in Croatia today. We visited Plitvice Lakes which was unbelievable. Walkways that take you to all kinds of stunning views. This was just one of the many waterfalls we came upon. We'll be headed off to Slovenia for a show there this Friday with Paul Cardall, then onto Serbia and back to Croatia for some more performances. They've fit some sightseeing time for us here so I'll be sharing some more on the purpose behind the shows along with more of the places we see! #Croatia #PlitviceLakes #Waterfalls

Dziś przybyliśmy do Chorwacji. Odwiedziliśmy Jeziora Plitwickie, które były niewiarygodne. Ścieżki, które prowadzą Cię do tych wszystkich pięknych widoków. To był tylko jeden z wielu wodospadów na który się natknęliśmy. Wyjeżdżamy do Słowenii na show z Paulem Cardall, który jest w piątek, potem jedziemy do Serbii i wracamy do Chorwacji na jeszcze kila występów. Wpasowali nam trochę czasu na zwiedzanie więc będę publikować trochę więcej miejsc, które zobaczymy przed występami!Następnego dnia David już był w Słowenii. :)
Co to był by za wyjazd bez udostępnienia wpisu o jedzeniu? ^_^ 

Czas na próbę!
(filmik-->  facebook.com <--)

(filmik--> instagram.com <--)Dziś w Słowenii. Mamy występ w Lublanie w operze, Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich współpracuje z Slovenian Heart Organization aby tutaj zebrać pieniądze na potrzeby dzieci z chorobami serca. Adriatic  North Mission zaprosił mnie by wraz z Paulem Cardall być tego częścią. Zobaczę tam kogoś z was? Tutaj jest zdjęcie z porannej wizyty blejskiego otoku na jeziorze Bled.Kari udostępniła kawałek występu na żywo na periscope! Dziękujemy! :)

(filmik --> twitter.com/Jinmaru/status  <--)

(filmik --> twitter.com/Jinmaru/status <--)A już dziś David jest w Serbii i ma kolejny występ. :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz