sobota, 25 lutego 2017

Sztorm muzyczny nadciąga...

Od jakiegoś miesiąca David nic nie publikował na social media i fani zaczęli się martwić. Wszelkie pytania były kierowane do Kari i... mamy odpowiedzi! 😊😀
"@pringle3 Mogłabyś dać znać Davidowi, że myślimy o nim i mamy nadzieję, że wszystko u niego w porządku? Ostatnio jest coś cichy i przez to się zastanawiamy. 
@kariontour Na pewno to zrobię! On jest pracusiem! Przygotowuje dla Archies kolejny singiel, nowy teledysk i album!""@liz_mag3 Shh jest bardzo cicho! Mamy nadzieję, że nowy singiel wypadnie wkrótce!
@kariontour Sztorm nadchodzi!"

"@EasterLillies24 Dziękujemy za wspaniałe wieści o nowej muzyce Davida! Czy możemy nadal wysyłać mu listy i kartki?
@kariontour Tak, możecie!"

Właśnie gdyby ktoś z Was miał taką ochotę to tu jest adres, który również możecie znaleźć na davidarchuleta.com:
David Archuleta
PO Box 4297
Apopka, FL 32704
USA


NOWA MUZYKA NADCHODZI!!!!!!😍 Najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu usłyszymy nowy singiel Davida! 😊 I AM SO EXCITED! 😆

Wczoraj David wytłumaczył dlaczego tak długo się nie odzywał.
"Oto Bentley. Jak wygląda w moich okularach? 
Niektórzy z was mogli zauważyć, że na kilka tygodni wziąłem sobie wolne od social media. To było bardzo pomocne i pozwoliło mi lepiej zrozumieć siebie i to gdzie znajduję się w życiu. 
Łatwo jest się wciągnąć w myślenie o tym czy każda chwila w moim życiu byłaby zadowalająca dla wszystkich. Czasami przyłapuję się na tym czy mam aby wystarczająco interesujące momenty i  dowcipne spostrzeżenia, które przykują uwagę ludzi. Zaczynam cenić poczucie własnej wartości i jak dobre jest moje życie oparte na tym czy ktoś decyduje się patrzeć na moje zdjęcie i lubić to lub nie, kto po 1,5 sekundy prawdopodobnie zaczyna myśleć o czymś innym i patrzeć na inne zdjęcia i komentarze. Czuję, że łapię się na tym i zaczynam mieć obsesję na punkcie tego czy oni to akceptują czy nie, moment z komentarzami, i wierzyć, że ich komentarze i polubienia nagle określą czy moje życie jest wspaniałe lub nie przez to gdzie jestem i co robię na zdjęciu. To przeszkadza w byciu mną w danym momencie i cieszyć się tym gdzie jestem jednocześnie fizycznie i z moim nastawieniem ponieważ czuję się tak jakbym musiał na siłę znajdować chwile, które przyciągną dość ludzi aby zobaczyli i "polajkowali". Może spróbuję poświęcić więcej czasu bez pokusy social media i zobaczyć ile polubień mogę zdobyć przez myśl, zdjęcie czy wideo i chciałbym was zachęcić to zrobienia tego samego i zobaczenia jakich rzeczy możesz się nauczyć o sobie o których może zapomniałeś w czasie gdy starałeś się uzyskać akceptacje ludzi. Jednak postaram się udostępniać więcej i znaleźć balans w publikowaniu bez przejmowania się za bardzo. Myślę, że jest to przyciąganie  i odpychanie z którym wszyscy musimy się zmierzyć w czasie całego życia - nie martwienie się co inni o nas myślą i pozwolenie, żeby to kształtowało naszą tożsamość podczas gdy masz odwagę do dzielenia się tego co się uczymy i kim jesteśmy.
Wiedz, że nowa piosenka będzie wkrótce wydana i jestem bardzo podekscytowany aby się z wami nią podzielić! Będę powiadamiał was na bieżąco."

Widać, że David znów miał mały problem z poradzeniem sobie z tym co ludzie piszą w komentarzach o nim. Jest wiele osób, które zawsze go wspierają pisząc żeby nie przejmował się zbytnio tym co inni o nim myślą... i to jest wspaniałe, że David ma takich fanów. Oby więcej takich ludzi. 😉


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz