niedziela, 15 lipca 2012

100 lat Josh ! :D

Dziś są 23. urodziny Josha Bradleya z Nandito Ako ! :D Josh urodził się 15 lipca 1989r. na Filipinach. W wieku 6 lat "stracił" mamę - Cara Bradely- podczas pożaru w hotelu, wtedy również uratował dziewczynkę. Potem razem ze swoim wujkiem wyjechał do USA i rozpoczął karierę jako piosenkarz. Po 15 latach wrócił na Filipiny aby odnaleźć swoją mamę, którą wszyscy mieli za umarłą i dziewczynę, którą uratował. W poszukiwaniach pomaga mu Holly Posadas a potem Anya Dioniso, w której się zakochuje i pod koniec serialu wyjdzie na jaw że to właśnie Anya była tą dziewczynką, którą Josh uratował. Również na koniec serialu umiera Holly z powodu raka mózgu. Wszystko dobrze się skończyło, ponieważ Joshowi udało się odnaleźć mamę i true love ^^ :)
Josh Bradley był grany przez Davida, oczywiście :P Jejciu , tęsknię za Nandito Ako :) ♥


Tu Josh śpiewa dla Anyi "Nandito Ako" :)

Więcej filmików z Joshem znajdziecie TU i TU :)

Jeśli tak samo jak ja stęskniliście się za Nandito Ako, zapraszam do oglądania ! :) Napisy są po angielsku więc jako tako będzie można zrozumieć :P
NANDITO AKO odc. 11-25

Życzenia od Kari :) Ten chłopiec, który stoi obok Davida grał "młodego Josha". Można go zobaczyć w 1 odcinku Nandito Ako :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz