sobota, 21 lipca 2012

KONKURS!!!!


David ogłosił konkurs dla fanów :) Wszytko jest na oficjalnej stronie Davida a to u mnie też jest ale po POLSKU ! :D Dziękuję za pomoc mojej koleżance :)

"Aby uczcić premierę nowego albumu Davida - BEGIN., zapraszamy do przysyłania fotografii do specjalnego konkursu, do wygrania nagrody! Możesz wysłać dowolne zdjęcie, które przedstawia motyw lub ideę BEGIN. tylko musisz zastosować się do poniższych zasad. Zdjęcie może zawierać noworodki, sadzonki, koty, chomiki, pierwszy dzień szkoły, itp. Właściciele trzech najlepszych zdjęć będą mogli otrzymać : VIP koszulki , torby z "My Kind of Christmas" (trasa koncertowa) ,a zwycięzca otrzyma zdjęcie z autografem Davida! Wszystkie przyjęte zdjęcia będą wyświetlane w albumie BEGIN. Konkurs fotograficzny będzie w galerii zdjęć na DavidArchuleta.com za zgodą właściciela.

Zasady konkursu: Żeby wziąć udział w konkursie uczestnik musi mieć 13 lat lub więcej. każdy może złożyć tylko jedną fotografię i musi ona być własnością tej osoby (wykonana przez uczestnika konkursu). Będzie sprawdzane czy zdjęcia są oryginalne w przeciwnym razie uczestnik zostanie zdyskwalifikowany. Zdjęcia NIE MOGĄ zawierać wizerunku Davida Archulety ani jego nazwy. Minimalna wielkość fotografii to 400 na 600 pikseli.

Wyślij swoje zdjęcia na contest@davidarchuleta.com do 14 sierpnia 2012 roku wraz z imieniem i lokalizacją, jak również tytuł lub krótki opis zdjęcia. Zwycięzcy zostaną wybrani i poinformowani przez  e-mail zaraz po tej dacie (14 sierpnia). Zdjęcia zostaną dodane do galerii, jeśli zostaną zaakceptowane przez właściciela i jeśli osiągną największą oglądalność!

DavidArchuleta.com zastrzega sobie prawo do odrzucenia wszelkich zgłoszeń, zdjęć, które uznaje się za niewłaściwą. Zdjęcia pozostają własnością ich fotografów, którzy zachowają odpowiedzialność za swoje zdjęcia. 


Ważna uwaga: ze względu na dużą popularność tego konkursu , musieliśmy utworzyć nowy adres  e-meilowy do obsługi wniosków. Jeśli przysłałeś(łaś) zdjęcie na adres fans@davidarchuleta.com i otrzymałeś(łaś) ostrzeżenie ,,skrzynka zapełniona" wyślij to ponownie na adres contest@davidarchuleta.com. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi  fans@davidarchuleta.com  zaglądaj do galerii i jeśli nie będzie tam twojego zdjęcia wysyłaj ponownie. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wsparcie Davida i BEGIN."


No to chyba już wszytko jasne :) Zapraszam do wzięcia udziału w tym konkursie .. bo ja biorę jednak ! A co mi tam! :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz