poniedziałek, 5 września 2016

Pomocne dłonie w Luizjanie :) // Happy Labor Day!

W ostatnich dniach stan Luizjana nawiedziły obfite deszcze, które przerodziły się w powodzie i  wyrządziły ogromne szkody w większości tego stanu. Organizacja "Mormon Helping Hands" pomagała poszkodowanym w sprzątaniu. David też tam był!

"W Luizjanie pomagając w szkodach powodziowych. Nie miałem czasu aby opublikować tego wcześniej ale to jest dobre uczucie, pomaganie jakkolwiek potrafisz. Smutne widzieć te szkody w wielu domach ale wspaniałe widzieć wszystkich, którzy przychodzą. Służba. Zrób to!"

Na Twitterze i Instagramie od razu pojawiły się zdjęcia ludzi, którzy spotkali Davida w Luizjanie. :)
***UPDATE***
Dosłownie kilkanaście minut temu David dodał nowy posta na Instagramie związany również z Luizjaną. 
"To jest jeden z obszarów gdzie sprzątaliśmy w tym tygodniu w Luizjanie. Trudno uwierzyć jak dużo wszyscy musieli się pozbyć i posprzątać po szkodach powodziowych. Smutno było patrzeć jak wielu ludzi straciło wszystko w Luizjanie ale to był zaszczyt aby być i zostać zapamiętanym z moją kościelną grupą i pomóc jako część Mormon Helping Hands. Dziękuję wszystkim o zadbanie o nas i będziemy nadal wysyłać naszą miłość do tych którzy nadal robią postęp w zaczynaniu od nowa! To sprawiło, że pomyślałem dwa razy o tym co naprawdę się liczy i bez czego mógłbym żyć ponieważ wszyscy tutaj musieli nauczyć się czego nie potrzebują i co potrzebują by zacząć iść do przodu. Doceń to co masz. Wiem, że potrzebuję na nowo przemyśleć wiele rzeczy ponieważ ostatnio  nadrabiałem zaległości w "materialnych rzeczach", które z łatwością mogą zniknąć jutro i wówczas zdaję sobie sprawę, że ich nie potrzebowałem. 
Przypomina mi to kilka wersów z Nowego Testamentu: " Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje." (Ewangelia wg. świętego Mateusza 6, 20-21)
Szczęśliwego Dnia Pracy i nie zapomnijcie docenić rodziny i przyjaciół, których masz przy sobie. Myślę, że wśród tych wszystkich wyprzedaży i wycieczek, które dzieją się w tydzień Święta Pracy oni są tymi których powinieneś  cenić sobie najbardziej. Jeśli nie jesteś głodny, masz koszulkę na plecach, masz schronienie i kochanych ludzi przy sobie to okaż dziś trochę wdzięczności."

Hmmm... mocy post! Dziękuję David! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz