niedziela, 18 września 2016

Time Out for Women & Time Out for Girls w Sacramento!

16-17 września jako prezenter był na konferencjach Time Out for Women i Time Out for Girls w Sacramento w stanie Kalifornia. :)

Dzień pierwszy

"Siedzę w mojej bramce na lotnisku w LAX czekając na mój lot aby wylecieć i potem myśle "...Dlaczego słyszę siebie? Ktoś ze mnie żartuje?" Zabawne kiedy wszyscy dookoła słuchają Cię i nie wiedzą, że to Ty. Prawdopodobnie nawet nie zauważają ani ich to nie obchodzi, żeby być szczerym jest to trochę zabawne. Chciałbym to zrobić w prawdziwym życiu - po prostu śpiewać na lotnisku wszystko głośno co chcę i wiedzieć, że ktoś zna i dba o to."


Dzień drugi
"Moi dziadkowie! Dzisiaj w Sacramento na drugi TOFW, który robię w tym roku. Niedaleko od moich krewnych więc zrobiłem wycieczkę z dziadkami do tego pięknego miejsca. Ostatniej nocy świętowaliśmy święto narodowe Hondurasu i wielu innych latynoskich krajów. Próbowaliśmy tańczyć 'la punta'. Robisz to co potrafisz. Haha."

Taniec 'punta' w wykonaniu dzieci :)
"Te dziewczyny nie mają pojęcia, że siedzę za nimi. #okna w jedną stronę Wspaniały weekend w Sacramento! Dzięki wszystkim za przybycie!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz