czwartek, 20 kwietnia 2017

Nowy album EP już na horyzoncie! + pierwsze daty koncertów || Koncerty wielkanocne || Live na Facebooku


19 maja będzie mieć premierę nowy album EP pt. "Orion"!!! :) 

"Album Orion dostępny od 19 maja.
Wokalista David Archuleta przygotowuje się na 19 maja do wydania Orion, pierwszego w serii albumu EP. Zainspirowany lekcjami nabytymi podczas jego dwuletniej mijsji w Chile, "Numb" - główny singiel z EP, który miał premierę w listopadzie - utrzymuje melodię dla Orion jako mieszankę popu i własnych przemyśleń.
Piosenka została napisana przez Archuletę, Trenta Dabbsa i producenta Jamie'go Kenney. "Ludzie naprawdę chcą połączyć się z tym co pochodzi z czyjegoś serca, z ich duszy i przez co teraz przechodzą." mówi dla Billboard. "Czuję, że "Numb" było tym dla mnie."
Archuleta i Kenney pracowali nad kolejnym singlem dla Orion, "Up All Night" było współtworzone z Isabeau Miller i Shaun Balin. Piosenka zadebiutuje 21 kwietnia, mniej więcej miesiąc przed wydaniem EP.
 Archuleta wydanie Orion będzie wspierać trasą koncertową na wschodnim wybrzeżu i południowo-zachodnich rynkach, grając swój pierwszy koncert 1 czerwca w State Theatre w Bluff w stanie Kalifornia. Pełna lista dat koncertów jest poniżej.
Orion przedstawia nowe brzmienie Archulety, mieszając  melodie i muskularne wokale z historiami o jego życiu i ostatnich doświadczeniach. To nie jest jego pierwszy album jako dorosły ale to może być jego pierwszy naprawdę dojrzały album. Jak konstelacja, która nadaje nazwę albumowi, Orion płonie jasno."
Tu są daty pierwszych koncertów :)David zaprezentował również okładkę Orion. :)

Post udostępniony przez David Archuleta (@davidarchie)

____________________________________________
W święta David był w Nashville (właśnie teraz tam mieszka) i wraz z Natchanem Pacheco zagrali koncerty wielkanocne dla członków Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich.
Post udostępniony przez Shana Ryan (@sdr1013)


Post udostępniony przez Shanelle #DA2017 (@shanellearchie28)

Post udostępniony przez Shanelle #DA2017 (@shanellearchie28)


I życzenia od Davida :)
_____________________________________________________-
2 dni temu David zrobił kolejnego live's na Facebooku! :) i udało mi się w nim uczestniczyć nawet :D
David mówił o nowej piosence "Up All Night", o nadchodzącym albumie EP "Orion", o tym, że jest na diecie, o tym dlaczego zrobił sobie przerwe od social media... wspaniale było go zobaczyc tak "na żywo" :D widac, ze ta przerwa mu pomogła :) i cały czas się uśmiechał ^_^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz