niedziela, 2 października 2016

Nagrywanie w studiu || Nowy EP Gracie Schram! || Gala charytatywna Fundacji Tylera Robinsona w Las Vegas || Generalna Konferencja LDS

Cześć i czołem! :)
W tym tygodniu trochę się uzbierało wiadomości od Davida. Wszystkie wpisy (chronologicznie) umieszczę w tym jednym poście. :)
 ______________________________________________________
David znów w studiu w Nashville nagrywa coś nowego. :) Szczerze już pooowoli zaczynam się niecierpliwić kiedy będzie nowa muzyka od Davida. :D

"To jest jeden ze sposobów robienia różnych dźwięków to budowania ścieżek dźwiękowych: syntezatory. Pomimo że, nie robimy dziś żadnej muzyki. Nagrywamy perkusję. Jest ok wziąć sobie przerwę od czasu do czasu." 

___________________________________________________________

30 września Gracie wydała swój nowy album EP, Dear Fall. Gratulacje! :)


-----> "Dear Fall" na iTUNES <----

Wbijajcie na strone Gracie i słuchajcie jej nowej muzyki! :)

___________________________________________________________
30 września  odbyła się corocznaj gala charytatywna fundacji Tylera Robinsona. Jeśli jesteście fanami Imagine Dragons pewnie wiecie o czym i o kim pisze.

Fundacja Tylera Robinsona została założona 2013 roku przez Imagine Dragons i przez rodziców Tylera. Chłopak w wieku 16 lat zmarł na nowotwór złośliwy tkanek miękkich - mięsak prążkowanokomórkowy. Co więcej Tyler był ogromnym fanem Imagine Dragons co zainspirowało zespół do stworzenia tej fundacji.
Kilka miesięcy przed śmiercią Tyler napisał o sobie i o swojej chorobie kilka słów, które możesz przeczytać na stronie fundacj --> trf.org
Misją fundacji jest wspieranie rodzin finansowo i emocjonalnie, również radzą jak sobie poradzić z wiadomością o diagnozie raka pediatrycznego po przez zapewnienie nadziei, informacji, wolontariuszy i dotacji pieniężnych. Więcej możesz dowiedzieć się tutaj --> trf.org

Ku pamięci Tylera Robinsona, Imagine Dragons zadedykowali mu swój utwór "Demons".

Aby wesprzeć tą fundację możecie kupić koszuli z Imagine Dragons! --> represent.com/imaginedragons David miał okazję pojawił się na tej gali. :)
"Tego wieczoru jestem w Las Vegas wesprzeć Fundację Tylera Robinsona założoną przez Imagine Dragons i rodzinę Robinsonów. Wspaniale jest być tutaj na poparcie raka pediatrycznego i tych wspaniałych ludzi którzy mają własne serca we właściwym miejscu. Upewnij się aby sprawdzić @trfdotorg i poruszającą historię Tylera Robinsona.  Dzięki dla chłopaków z Imagine Dragons i innym, którzy są tutaj i robią to wszystko dla tych dzieci!"

"Wypróbowałem wirtualną rzeczywistość HTC VIVE na gali Tylera Robinsona. Wywarło to mnie ogromne wrażenie!"

"Jeszcze jedno zdjęcie. Mały Benji zasnął jednakże u niego zdiagnozowano raka mózgu gdy miał 9 miesięcy. Jego rodzina jest jedną z rodzin, która otrzymuje pomoc od fundacji Tylera Robinsona na której gali jesteśmy dziś."


O tym, że David był na gali napisali nawet na justjaredjr.com!
Więcej --> justjaredjr.com

źródło: justjaredjr.com

______________________________________________

I powrót do domu na Deneralną Konferencję Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. :)
"Z powrotem w Utah przygotowując się na oglądanie Generalnej Konferencji LDS z moją mamą, kuzynką, ciocią i dziadkiem! Jedząc latynoamerykański chleb zwany concha (lub semita w Hondurasie) na śniadanie. Moja siostra Amber jest w drodze. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego wszyscy jesteśmy tacy podekscytowani na ten weekend, odwiedź LDS.org i obejrzyj te podnoszące na duchu i inspirujące przekazy razem z nami!"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz