niedziela, 23 października 2016

Nowa muzyka coraz bliżej... || Zapowiedź koncertów w St. George + gość koncertów! || Wpisy o Pokemon na Twitterze || Pomoc w poszukiwaniach Annie

David znów jest w studiu nagraniowym w Nashville! :)

___________________________________________________

3,4 i 5 listopada David będzie koncertować w St. George. 

Janel napisała transkrypcje tego co mówił David. :)
"St. George znów się spotykamy! Tutaj David Archuleta i powrócę do St. George, do Tuacahn Amphitheater 3, 4 i 5 listopada! Więc mam nadzieję, że was zobaczę na jednym z tych trzech wieczorów. Mamy nowe zabawne show dla was wszystkich i trochę nowej muzyki. Więc mamy nadzieję, że wam się spodoba i trzymajcie się."

JUŻ NIE DŁUGO USŁYSZYMY NOWĄ MUZYKĘ OD DAVIDA!!!!!!
Oj, poniosło mnie...

Niespodzianka!!! Gracie będzie razem z Davidem w St. George! :)

 ___________________________________________________

W tym tygodniu naszło Davida na pewne rozkminy na Twitterze...

"Nie wiem dlaczego albo czy to tylko ja ale za każdym razem kiedy zaczyn grać "Sit Still and Look Pretty" Daya'i, zaczynam śpiewać muzykę z Pokemon Snap."

"Czy oszalałem? tu:
Pokemon Snap: 

Daya: 
(niestety u nas w Polsce ten filmik jest niedostępny)


"Albo może jest to Profesor Oak's Lab. (P.S.  Również nie mam zamiaru poniżać. Lubię obie piosenki Pokemon Snap i Daya'i"

"No dobrze. Nasze mózgi mają ciekawe ???  //właśnie co takiego? nie potrafie tego przetłumaczyć//. Widzimy i słyszymy rzeczy, które przenoszą nas wstecz (nie, że moja faza pokemon została skończona) ;)"

Taką to właśnie David miał rozkmine... A Wy? Słyszycie coś podobnego w piosence "Sit Still, Look Pretty" z muzyką Pokemon? :D

 ___________________________________________________
W tym tygodniu zaginęła Anna Schmidt córka Jon'a Schmidta, członka zespołu The Piano Guys. Rodzice nie mają z nią kontaktu od tygodnia. Zaginęła w okolicach Portland w USA. 
"Annie jest jednym z  ludzi z najbardziej życzliwym sercem jaką znam. Proszę pomóż jeśli możesz i jesteś w Portlans, teren Oregon!!"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz