niedziela, 16 października 2016

Urodziny Claudii! :) || Kolejny dzień w studiu || Time Out For Women w Alabamie || Kartka urodzinowa dla Davida! || "Znaleziska"

3 października najstarsza siostra Davida - Claudia - obchodziła swoje 27. urodziny! Wszystkiego najlepszego! :)

"Wszystkiego najlepszego z okazji 27. urodzin dla mojej najstarszej siostry Claudii! Świętujemy jedząc Salvadorean pupusas. Cieszę się, że znam tą dziewczynę i te je uśmiechy, które mi zawsze daje. Przeszła wiele ze swoim zdrowiem z chorobą Leśniawskiego-Crohna i przez wiele innych różnych rzeczy ale ona zawsze jest silną opoką w mojej rodzinie. Jej miłość do bajek, przedstawień i innych rzeczy kiedy byliśmy dziećmi, które nadarzyły się się nam i wciąż trzymają nas młodymi w sercu. Ona również dostarczyła mi moją pierwszą piękną siostrzenice. Kocham Cię Claudia i wspaniale Cię wiedzieć w dzień Twoich urodzin! #siostry #duża siostra #rodzina #urodziny #pupusas #salvadoreanfood"

__________________________________________________

W tym tygodniu David znów był w studiu i nagrywał ;)
"W studiu kończąc trochę więcej pracy. Czy już tam jesteśmy? #prawie #mam nadzieję #studio #czy to liczy się jako selfie

__________________________________________________

Wczoraj David po raz kolejny był na Time Out for Women tym razem w Alabamie.
"Sweet Home Alabama! Ostatnie wydarzenie Time Out For Women w tym roku, w którym prezentuję. To zdjęcie nie jest wyraźne ale to się dzieje kiedy próbujesz uchwycić zdjęcie w szybko poruszającym się pojeździe. (Ale nie jako kierowca!) #po pierwsze bezpieczeństwo #tofwbirmingham #tofw #sweet home alabama #alabama"
__________________________________________________

W tamtym roku David obchodził 25 lat i wtedy jedna z fanek utworzyła wirtualną kartkę urodzinową, w której wszyscy mogli wpisać życzenia urodzinowego dla Archie'go. W tym roku też będzie! :) Oczywiście znów Shelley wzięła sprawy w swoje ręce. Tegoroczna książką będzie związana z tematem... POKEMON! David na pewno się ucieszy. :) 

Kliknij na obrazek poniżej i napisz życzenia dla Davida! :)

__________________________________________________

"Znaleziska" na Twitterze i Instagramie :D i to są raczej zdjęcia z Alabamy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz