wtorek, 9 sierpnia 2016

NOWA PIOSENKA I TELEDYSK "WORKIN" David Archuleta i James the Mormon! - PREMIERA!!! + Wywiad z Jamesem! (tłumaczenie)

Wczoraj ukazał się teledysk do piosenki "Workin"! Piosenka ta znajduję się na albumie EP pt. "Pmg" u Jamesa. Woo hoo! :)

Piosenkę można kupić na iTunes, Amazon. Również możesz ją znaleźć na Spotify!

James the Mormon a prawdzie imie i nazwisko to James Curran zadebiutował na listach iTunes w 2016 roku kiedy to jego album EP "I'm Not a Rapper" był numerem #1 na listach Hip-Hop na iTunes. James dorastał w takich miejscach jak Roska, Chiny i Uzbekistan. Zaczął pisać, nagrywać i występować w wieku 17 lat. W wieku 20 paru lat zaczął umieszczać filmiki na YouTube i wkrótce zbudował silne poparcie dla piosenek i filmików takie jak "Motivation" i "I Will Never Stop". W kwietniu tego roku wydał swoją pierwszą kolekcje muzyki. Curran podarował 50% zysku z albumu "I'm Not a Rapper" dla fundacji mormońskich misjonarzy.

Od wczoraj piosenka zdążyła wspiąć się na listach iTunes w sekcji Hip-Hop!

OBECNIE SĄ NA 23. MIEJSCU! 
 A na głównej liście TOP 100 piosenek na iTunes są na 99. miejscu! :)


O nowej piosence Davida i Jamesa napisali na Billboardzie!

 Alumn z 7. sezonu American Idol, David Archuleta dołączył do Jamesa the Mormon w nagraniu rap pt. "Workin". 
Melodia - którą wyróżnia Archuleta śpiewając "We out grinding/ we working'' - jest z albumu EP "Pmg"  rapera misjonarza.
Archuleta i Jamesthemormon (znany również jako James Curran) pojawiają się w zabawnym i inspirującym wideo, wyreżyserowanym przez Camerona Gade'a.

Napisano również na rickey.org

Artykuł Jamesie i "Workin" na Desert News.
James the Mormon, David Archuleta łączą siły by stworzyć hymn o pracy misjonarza

Muzyk z Provo James Curran wiedział, że jego piosenka "Restoration" była sukcesem kiedy usłyszał, że była użyta przez misjonarzy aby dzielić się Ewangelią i pomagać ludziom zrozumieć kluczowe wydarzenie w historii Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich.

W obszarach gdzie wyjaśniano Przywrócenie Ewangelii w tradycyjny sposób było mniej efektowne, teledysk Currana był czymś co odkrył, że wielu ludzi mogło zrozumieć, powiedział.

"Nie rozumieli ale widzieli film i słuchali piosenki i mogli zrozumieć znaczenie i historię Przywrócenia," Curran powiedział, że film udostępnia wydarzenia, które zaczęły się kiedy nastoletni Joseph Smith modlił się aby wiedzieć do którego kościoła dołączyć.

Curran występuje pod nazwą James the Mormon i nawet nagrywa filmy hip-hop od kiedy był nastolatkiem, "Restoration" wydał 19. sierpnia w 2015 roku, to była pierwsza piosenka, którą napisał na celu dzielenia ewangelii Kościoła LDS. Od kiesy James miał burzliwy rok produkcji odnoszącej sukces muzyki, zawierającej EP z listy przebojów.

Curran jest synem dyplomaty i dorastając większość czasu spędził za granicą. Kiedy przybył do Stanów Zjednoczonych miał 14 lat i znalazł przynależność w rapie. Zaczął remiksować piosenki i tworzyć teledyski.

Po służbie jako mormoński misjonarz w Rosji i w stanie Waszyngton, poświęcił się pracy misjonarskiej i zmienił wszystkie jego nazwy na portalach społecznościowych na "James the Mormon".

w 2015 nadal robił wideo remiksy z przyjaciółmi i innymi artystami.

"W tamtym roku miałem wrażenie, że nie otrzymałem tego talentu i możliwości robienia tych filmów tylko po to by się bawić" powiedział w wywiadzie. "Było to dzielenie się ewangelią".

Curran powiedział, że na początku nie był pewien  jak jego styl muzyki mógłby być użyty do misjonarskiej pracy i odłożył tę myśl.

"Te wrażenie ciągle wracało i ostatecznie słuchałem i stworzyłem piosenkę" powiedział Curran.

"Restoration", optymistyczna hip hopowa piosenka z Jay Warren, opowiada historię doświadczeń modlitwy proroka Józefa Smitha, znanej jako Pierwsza Wizja, która ostatecznie doprowadziła do stworzenia Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich.

Curran powiedział, że natychmiast otrzymał pozytywną odpowiedź od członków kościoła ale wiedza, że piosenka dotknęła serca ludzi którzy nawet nie byli członkami Kościoła LDS była tym co sprawiła, że wszytko było tego warte.

Curran wydał album EP "PMG" który pokrywa się z lekcjami w przewodniku mormońskich misjonarzy "Preach My Gospel" (tłum. "Abyście głosili moją ewangelię"). Curran postanowił stworzyć muzykę która mogłam by odwołać się do różnych innych wiar i James specjalnie nie używa żadnych określeń które w szczególności odnoszą się do Kościoła LDS ani w ogóle religii,

Opisuje Przywrócenie, plan odkupienia i zasady ewangelii po przez rapowanie historii i opisów bez odnoszenia się do żadnych określeń z imienia.

"Jeśli słuchałbyś "PMG" i nie był członkiem kościoła, nie wiedziałbyś, że się czegoś nauczyłeś' powiedział. "Chciałem nauczać ewangelii, tym którzy nie są członkami kościoła i którzy są mniej aktywni, przez muzykę, która jest zgodna z Duchemm która uczy przez Ducha ale nie ma wyraźnych ewangelicznych określeń w tym."

Uważa się najlepszym sposobem aby dzielić się ewangelią jest pokazywanie ludziom jak normalni są Mormoni.

"Jesteśmy jak ty ale wierzymy w te rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi" powiedział Curran. "Uważam, że to jest to w jaki sposób potrafimy robić więcej pracy misjonarskiej."

Curran również chciał produkować muzykę, którą misjonarze mogliby lubić i która by była "kompletnie zgodna z ich wezwaniem".

8. sierpnia z Davidem Archuleta wydał teledysk do piosenki "Workin", którą Curran nazywa "hymnem pracy misjonarza". Curran powiedział, że jako mormoński misjonarz, chciał czegoś do słuchania co było właściwe dla misjonarzy ale nadal w stylu muzyki jaką lubi.

"Wiele razy chciałem, żeby był jakiś rodzaj piosenki rap albo coś takiego co mógłbym polubić i co zgadza się z duchem mojego wezwania" powiedział.

Od kiedy wydano "Restoration", Curran ma zajęty i niesamowicie udany rok. Do tego pozytywna reakcja do nagrań na "PMG", Curran wiosną wydał kolejny album zatytułowany "I Am Not a Rapper" który zdobył pierwsze miejsce na liście przebojów hip hopowych na iTunes i Billboard.

Nazwa albumu jest taka ponieważ myśli o swojej muzyce bardziej jako hobby niż jako coś co go definiuje. Jest Mormonem, nie raperem. Właściwie powiedział, że nie uzyskał zysku z jego projektów muzycznych - nawet tak udanych jakie były - a ofiarował połowę dochodu z "I Am Not a Rapper" dla misjonarskiej fundacji Kościoła LDS.

Najbardziej znaczącymi reakcjami do jego muzyki są wiadomości, które otrzymuje od ludzi którzy otrzymali pomoc w czasach depresji i utraty nadziei, Mormonów którzy wrócili do kościoła i od tych, którzy wyznają inną wiarę którzy proszą o kopię Księgi Mormona. Powiedział, że te wszystkie rzeczy są dla niego świadectwem słuszności duchowego kierunku, który otrzymał aby używać muzyki aby dzielić ewangelię.

"Tak, pracowałem bardzo bardzo ciężko i to byli ludzie którzy wspierali mnie i widzieli większą wizję" powiedział. "Ale nie ma drogi, którą można by osiągnąć gdyby nie nasz Ojciec niebieski bezpośrednio koordynujący wszystko."

Więc co nowego dla Jamesa the Mormon? Powiedział, że chce robić więcej tego co zrobił ale na większą skalę. On jego zespół planują wprowadzić crowdfunding  projekt aby zbierać pieniądze po to by wielkie hip hopowe nazwiska współpracowali z Curranem w przyszłych projektach które będą miały szerszy zasięg.

Również ma nadzieje, że fani pomogą "Workin" osiągnąć Top 100 na Billboard po przez udostępnianie filmu na portalach społecznościowych i przez inne środki komunikacji. Będzie kontynuować robić wszystko  co może by dzielić się ewangelią, szczególnie po tym roku jaki miał.

"Myślę, że początkowo (sukces jego albumów) był kompletnym szokiem" powiedział. "Ale potem odsunąłem się popatrzyłem na to i zdałem sobie sprawę, dlaczego nie jest to możliwe? Jest to praca Ojca niebieskiego".


TEKST PIOSENKI:

Chorus:
We out here grinding we working X 4

Tell me how to do it and I do/
Fuelin my ambition like I’m filling up a pool/
Aint my choice but its up to me to choose
Hammered out my goals like I’m working with my tools/

On the same page like da headline news
even jimmy fallon couldn’t shake me out my roots/
best foot forward like we dancing wit a groove/
we gone stay grinding till We all make a move\

Said are you gonna find it , baby my way
Are we gon grind or are we gon play
We gon give it time never gonna wait
Said it either black or white but no grey

Chorus:
We out here grinding we working X 4

We could only win never loose/
Cause the only thing we ever share be da truth
We gon feed the fire till its burnin down the roof
Focus on ya heart cause the feels be the proof

Yeah cause my soul lighting up like a fuse.
Always down to share never “thats our food”
shoulder to the wheel like a nascar
crew
Head in the word baby thats our school

Are you gonna find it baby my way
Are we gon grind or are we gon play
We gon give it time never gonna wait
Said it either black or white but no grey

Chorus:
We out here grinding we working X 4


Mój kolaż :)

Gify 1footfronttheeother na Tumblr!:)


UDOSTĘPNIAJCIE TELEDYSK GDZIE SIĘ DA!!!!!! :) :) :) :) :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz