niedziela, 21 sierpnia 2016

Posty z INSTAGRAMU :)

W ciągu 2 dni David wstawił 3 zdjęcia na Instagramie! :D
"Nasza wycieczka po Tajwanie dobiega końca. To było wspaniałe półtora tygodnia! Utrata głosu i ciągłe radzenie sobie na wydarzeniach w Taipei, Taichung, Tainan, ChiaYi, Hualien, Koahsiung, the 2016 Community Awards i the LDS Taiwan Youth Conference... jest to niezapomniane doświadczenie! Smutno mi, że opuszczam Tajwan i tych wspaniałych ludzi którzy pomogli nam przejść przez to wszystko. Dziękuję wszystkim za pomoc i tym którzy przyszli na występy! To nie będzie ostatni raz kiedy tu przybyliśmy! 謝謝! ('dziękuję!' Xièxiè! po chińsku)
To była buddyjska świątynia w Hualien, którą odwiedziliśmy. To było piękne miejsce. Uwielbiam ten nacisk położony na połączenie z przodkami w tej kulturze. Ważnie jest utrzymywanie więzi z rodziną nawet kiedy oni odeszli. Mam silne przekonanie, że więzy rodzinne trwają wiecznie nawet poza życiem."

"Miałem trochę wolnego czasu w tym tygodniu aby zatrzymać się w Wen Wu Temple Park i spróbować trochę dobrego jedzenia od Son Moon Lake z naszymi towarzyszami podróży Kym, Matthew i Keli,

"Jeszcze jeden przystanek przed powrotem do USA... #Szanghaj #Chiny"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz